NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?

Kiralamak istediğiniz villanın detay sayfasının sol tarafında yer alan Rezervasyon Formu sekmesinden Giriş Ve Çıkış Tarihlerinizi seçerek villanın müsaitliğini kontrol edebilir, konaklama yapmak istediğiniz tarih aralığının müsait olması durumunda minimum 5 veya 7 gece (seçtiğiniz aya göre değişmektedir) seçildikten sonra Talebimi Gönderbutonuna basarak İletişim Bilgileriniz bölümünü misafirimiz kendi bilgilerini doldurmalıdır.

Sonrasında kiralamak istediğiniz villanın konaklama yapacağınız tarih aralığındaki fiyatını ve ön ödeme olarak ödenmesi gereken depozito tutarını (toplam tutarın %30’u) görebilirsiniz.

Rezervasyonu Tamamla butonuna tıkladığınızda ön rezervasyon talebiniz tarafımıza iletilir. Satış ekibimiz gönderdiğiniz talebi inceledikten sonra hemen sizlere iletişime geçerek (telafon,sms ve mail yoluyla) ön rezervasyon talebinizin onaylanabilmesi için gerekli ödeme evraklarını tarafınıza iletir.

Ödemenizin tahsil edilmesinin ardından konaklama yapacağınız villaya ait sözleşme detaylarınız tarafınıza mail yoluyla iletilecektir.

 

YEMEK SERVİSİ HİZMETİNİZ VAR MI?

Yemek servisi hizmetimiz bulunmamaktadır. Villalarımıza ait mutfaklarda ihtiyacınızın giderileceği tüm olanaklar bulunmakta olup kendi yemeklerinizi pişirebilirsiniz.

 

ÜCRETE NELER DAHİL?

Elektrik,su,tüpgaz kullanımı,havuz ve bahçe bakımı giderleri ile villaya girişte yapılan temizlik hizmeti ücrete dahildir. Konaklamanız esnasında ekstra temizlik hizmeti talep etmeniz durumunda 1 gün öncesinde firmamıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu hizmet ücret karşılığinda verilmektedir.

 

BELİRTİLEN FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARMI?

Web sayfamızda veya sosyal mecralarda paylaştığımız fiyatlar villanın toplam fiyatıdır. Kişi başı fiyat uygulamamız bulunmamaktadır. (Örnek : 4 kişi konaklama kapasitesine sahip bir villada 2 kişi de kalsa 4 kişi de kalsa villanın fiyatı aynıdır.)

Fotoğraflar

test başlık

test içerk

test başlık 2

test içerk 2

test başlık 3

test içerk 3

WhatsApp Destek!
WHATSAPP
ARA
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Konaklama Süresi :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış